REKLAMA

20-21.12: Rozkład jazdy

Bodziach i Raffi, źródło: Legionisci.com

Dziś o godzinie 20:00 na Torwarze nasi koszykarze zagrają ostatnie w tym sezonie spotkanie Ligi Mistrzów. Legioniści podejmować będą Galatasaray Stambuł, a transmisję spotkania pokaże TVP Sport. Zapraszamy wszystkich kibiców na Łazienkowską, bowiem zapowiada się komplet na trybunach i dobra, gorąca atmosfera. Bilety na mecz nabywać można TUTAJ. Dzień później ostatni w tym roku mecz zagrają nasi siatkarze, którzy na parkietach I ligi, zmierzą się na wyjeździe z czołowym zespołem, Norwidem Częstochowa.

Rozkład jazdy:
20.12 g. 20:00 Legia Warszawa - Galatasaray Stambuł [kosz, Torwar]
21.12 g. 18:00 Norwid Częstochowa - Legia Warszawa [siatka]


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.