fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Čukarički sparingpartnerem Legii w Turcji

Redakcja, źródło: Legionisci.com / Cukaricki

W dniach 6-16 stycznia Legia Warszawa będzie przygotowywać się do rundy wiosennej w tureckim Belek. Jednym ze sparingpartnerów stołecznego zespołu podczas zgrupowania ma być Čukarički FC. Mecz ma zaplanowano na 15 stycznia. Drużyna z Belgradu zajmuje obecnie 4. miejsce w serbskiej Super lidze, ale ma aż 18 punktów straty do prowadzącej Crvenej zvezdy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.