Robert Pich - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

LIVE!: Legia 2-1 Ruch (KONIEC)

Redakcja, źródło: Legionisci.com

O godz. 13:00 w Legia Training center na boisku ze sztuczną murawą przykrytym balonem Legia Warszawa zmierzy się z Ruchem Chorzów, który po rundzie jesiennej zajmuje 3. miejsce w tabeli I ligi. Klub nie będzie przeprowadzał bezpośredniej transmisji z tego starcia.

Zapraszamy do śledzenia naszej tradycyjnej tekstowej RELACJI LIVE! prosto z LTC.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
exsa - 16.12.2022 / 17:17, *.orange.pl

A Carlitos to dalej leczy kontuzje i pewnie bedzie gotowy na zgrupowanie w styczniowe !!!!

odpowiedz
Wyrwikufel - 16.12.2022 / 14:06, *.netfala.pl

Tradycyjnie Legia rucha Rucha :-)

odpowiedz
bum - 16.12.2022 / 13:58, *.128.133

Sparingpartnerzy na poziomie Legii.... MIODUSKI... Zobacz coś narobiła. Wstyd na cały kraj. Piłkarze pajace i emeryci albo młodzi że śmiesznymi skilami oraz marnymi szansami na pozostanie w ekstraklasie. Rosołek to 2 liga max. I to nie jest jechanie piłkarzom. To jest prawda o tym jak Legia jest zbudowana w tym momencie.... A jest to szrot i półpilkarze

odpowiedz
pytanie - 16.12.2022 / 13:40, *.chello.pl

co się dzieje z Carlitosem, kolejny mecz i brak w składzie....

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.