REKLAMA

KSW

KSW: Wrzosek powalczy w Libercu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Po tym, jak z walki z Arkadiuszem Wrzoskiem na styczniowej gali KSW w Szczecinie musiał zrezygnować Artur Szpilka, nie wiadomo było, co dalej ze startem naszego zawodnika. Teraz wiadomo już, że Arka zobaczymy w klatce podczas 79. gali KSW, która będzie miała miejsce 25 lutego przyszłego roku w czeskim Libercu.

Na razie znamy trzech uczestników gali, która będzie miała miejsce w Home Credit Arena - oprócz Wrzoska, są to Michał Martinek oraz obecny mistrz wagi ciężkiej, Phil de Fries. Bilety na zawody można kupować na eBilet.pl


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
DZ - 18.12.2022 / 23:00, *.centertel.pl

To nasz GOOFIE będzie się bił na raz z trzema ww.?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.