Marek Kania
REKLAMA

Łyżwiarstwo

Wyniki Marka Kani w PŚ w Calgary

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Calgary odbyły się czwarte w tym sezonie, a ostatnie w tym roku kalendarzowym zawody Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim. Zawodnik Legii, Marek Kania w sobotę zajął 15. miejsce w wyścigu na 500 metrów dywizji A, z czasem 34.58 sekundy (+0.51s), co dało mu 26 punktów do klasyfikacji generalnej, w której plasuje się obecnie na miejscu trzynastym (111 punktów).

W niedzielę nasz zawodnik startował na 1000 metrów dywizji B, zajmując 12. miejsce z czasem 1:08.82 min. (+1.37), co dało mu 9 punktów do klasyfikacji generalnej. W niej zajmuje miejsce 41. (13 pkt.).

Kolejne zawody Pucharu Świata odbędą się w dniach 6-8 stycznia w norweskim Hamar.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Wiesław - 19.12.2022 / 13:32, *.plus.pl

A w piątek wygrał razem z kolegami sprint drużynowy!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.