Tomasz Berkieta
REKLAMA

Tenis

Berkieta i Rowińska zagrają w Australian Open 2023

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Tenisista Legii, Tomasz Berkieta weźmie udział w dwóch turniejach ITF U-18 w Australii. Najpierw od 11 stycznia rywalizować będzie w Traralgon J300, gdzie rozpocznie się AGL Loy Yang Traralgon Junior International - legionista ma miejsce w turnieju głównym.

Następnie od 21 stycznie Berkieta startować będzie w Melbourne w Australian Open 2023. Malwina Rowińska zagra w eliminacjach do obu turniejów - w w przypadku Traralgon jest drugą oczekującą na miejsce w turnieju głównym, z kolei w Melbourne jest siódmą rezerwową i będzie musiała zagrać w eliminacjach do turnieju głównego. Te rozpoczną się 16 stycznia.

Tomasz Berkieta plasuje się obecnie na 72. miejscu w rankingu ITF juniorów, Malwina Rowińska jest 80.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.