Billy Garrett - fot. Legiakosz.com
REKLAMA

Garrett w piątce tygodnia

Fumen, źródło: Legionisci.com

Billy Garrett został wybrany do najlepszej piątki 13. tygodnia Energa Basket Lidze. Zawodnik Legii zasłużył na wyróżnienie po swoim występie w Gdyni, gdzie zdobył 25 punktów przy skuteczności z gry 8/14 (57,1%). Dodatkowo, podopieczny Wojciecha Kamińskiego zebrał trzy piłki w obronie oraz dołożył jedną asystę.

Najlepsza piątka tygodnia
Joe Chealey (MKS Dąbrowa Górnicza), Billy Garret (Legia Warszawa), Jakub Nizioł (Śląsk Wrocław), Phil Fayne (King Szczecin), Ivan Ramljak (Śląsk Wrocław)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.