Andrzej Pstrokoński - fot. Legionisci.com
REKLAMA

Pogrzeb Andrzeja Pstrokońskiego

źródło: Legionisci.com

24 grudnia w wieku 86 lat zmarła legenda koszykarskiej Legii Warszawa, Andrzej Pstrokoński. Jego pogrzeb odbędzie się we wtorek, 3 stycznia o godzinie 12:00 w Katedrze Polowej Wojska Polskiego przy ul. Długiej 13/15. Po mszy żałobnej nastąpi złożenie urny z prochami zmarłego na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.