REKLAMA

LFC: Nabór na kick-boxing dla dzieci i młodzieży

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Legia Fight Club prowadzi nabór dla dzieci i młodzieży w wieku 9-15 lat do grupy kick-boxingu. Zajęcia prowadzi uznany trener Karol Łada, a zajęcia w LFC przy Łazienkowskiej 6a odbywają się we wtorki i czwartki o godzinie 17:45. Dołącz do nas!

W roku 2022 nasi wychowankowie zostali uznani najlepszymi juniorami Mistrzostw Polski K-1 w swoich kategoriach wiekowych. Wywalczyli złote medale i powołania do kadry Polski, w której dołożyli dwa Puchary Świata (Budapeszt) oraz srebrny medal na Mistrzostwach Świata (Włochy).przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.