Ihor Charatin, Robert Pich i Patryk Sokołowski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Belek: Organizacja defensywy

Woytek, źródło: Legionisci.com

Popołudniowy trening nie należał do najdłuższych. Po krótkiej, 15-minutowej rozgrzewce zawodnicy przeszli do gry 11 na 11 na skróconym polu gry, a praca skupiała się głównie nad organizacją defensywy. Tym elementem zajęć kierował Aleksandar Rogić, który często przerywał rozgrywanie piłki, by tłumaczyć kolejne aspekty zachowania na boisku, odpowiedniego ustawiania się i zagrywania futbolówki we wskazane miejsca.Sztab szkoleniowy podzielił zespół na następujące jedenastki:

Różowi: Tobiasz (Trojanowski) - Nawrocki, Augustyniak, Jędrzejczyk - Wszołek, Sokołowski, Strzałek, Kapustka, Baku - Muci, Pich
Niebiescy: Miszta (Hładun) - Rose (Kisiel), Charatin, Ribeiro - Johansson, Celhaka, Slisz, Josue, Mladenović- Carlitos, Rosołek

Prawdopodobnie zbliżone składy zagrają w niedzielę w sparingu z azerskim zespołem Sabail FK. Początek meczu zaplanowano na godzinę 15 czasu polskiego, a transmisję będzie można obejrzeć na sport.tvp.pl. Na naszej stronie przeprowadzimy tradycyjną tekstową RELACJĘ LIVE! ze zdjęciami. Zapraszamy!

W czasie gdy główna grupa pracowała nad aspektami taktycznymi i pressingiem, trójka młodych zawodników - Jakub Jędrasik, Jan Ziółkowski i Filip Rejczyk - ćwiczyła indywidualnie z Patrykiem Małeckim.

Po godzinie zajęć zawodnicy otrzymali dodatkowe 10 minut do zagospodarowania we własnym zakresie. Carlitos i Josue postanowili zorganizować konkurs rzutów wolnych, w których nieco lepszy okazał się Portugalczyk. Filip Mladenović "katował" dośrodkowania, a inni zawodnicy strzelali na bramkę strzeżoną przez jednego z bramkarzy.

- Miałem 3 tygodnie odpoczynku, trenowałem indywidualnie i można powiedzieć, że jestem przygotowany do przygotowań. Jaki cel? Moim celem zawsze jest walka o mistrzostwo i puchar polski. Czy się uda, czy nie, to nie wiem, ale wierzę w siebie sztab i kolegów z drużyny - powiedział "Mladen" po treningu.fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.