Devyn Marble - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Marble zagra w Izraelu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Devyn Marble, którego Legia odstawiła od zespołu w połowie grudnia (po porażce z GTK Gliwice), a 3 stycznia rozwiązała z graczem umowę za porozumieniem stron, znalazł nowego pracodawcę. Amerykański obwodowy odrzucił w międzyczasie trzy oferty (w tym jedną z Polski), i związał się z Hapoelem Galil Elion, który obecnie zajmuje 7. miejsce w ekstraklasie Izraela (bilans 6-7). Marble rozegrał w Legii 16 meczów, w tym 11 w lidze i 5 w BCL, zdobywając 224 punkty (170 w lidze i 54 w BCL). W EBL notował średnio 15.5 pkt., w BCL - 10.8 pkt. na mecz (oraz 3.6 asysty), przy skuteczności 42% za 3 i 41.9% za 2.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.