fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Siatkówka

W sobotę mecz siatkarzy z Mickiewiczem Kluczbork

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższą sobotę o godzinie 18:00, siatkarze Legii zagrają I-ligowe spotkanie z jedną z czołowych drużyn zaplecza ekstraklasy - Mickiewiczem Kluczbork. Nasi gracze po wyjazdowej wygranej z Chrobrym Głogów, postarają się sprawić miłą niespodziankę dla swoich fanów.

Mickiewicz obecnie plasuje się na 4. miejscu w ligowej tabeli z 34. punktami na koncie - odnieśli 12 zwycięstw i tylko cztery porażki. Legioniści zajmują miejsce 14., mają piętnaście punktów, a wygrali dotychczas pięć meczów. W pierwszym meczu obu drużyn, pod koniec września zeszłego roku, Legia przegrała w Kluczborku 0-3, tylko w pierwszym secie nawiązując walkę (28-30).

Mecz z Mickiewiczem rozegrany zostanie w najbliższą sobotę o 18:00 w hali przy ul. Niegocińskiej 2a na Mokotowie. Bilety w cenie 10 zł (ulgowe) i 20 zł (normalne) nabywać można w dniu meczu, bezpośrednio przy wejściu do hali. Zapraszamy!

Termin meczu: sobota, 14 stycznia 2023 roku, g. 18:00
Adres hali: ul. Niegocińska 2a (OSiR Mokotów)
Ceny biletów: 10 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.