Kosta Runjacić - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Belek: Zmiana pogody, dodatkowy sparing

Woytek, źródło: Legionisci.com

Nad południowe wybrzeże Turcji dotarł niekorzystny front, który zamienił słoneczną pogodę w chmury i deszcz. Na porannym wtorkowym treningu pogoda była łaskawa, bo akurat nie padało, ale kolejne dni zapowiadają się na tyle gorzej, że na telefony otrzymaliśmy alerty ostrzegające o nadciągających opadach, burzach i silnym wietrze.

Po krótkiej odprawie na boisku i 20-minutowej rozgrzewce zajęcia w całości poświęcone były zagadnieniom taktycznym. Legioniści pracowali w dwóch grupach pod okiem Kosty Runjaicia i Alekandara Rogicia.Sztab szkoleniowy planuje dokonać korekty w pierwotnym planie obozu i w niedzielę rozegrać dwa, zamiast jednego spotkania sparingowego. Na ten moment szczegóły nie są jednak jeszcze znane.

W zajęciach uczestniczyło 28 zawodników wraz z testowanym Jin-hyun Lee, zabrakło jedynie Makany Baku, który doznał urazu. Na razie nie było okazji przyjrzeć się Koreańczykowi w większej gierce, bo takowej nie przeprowadzono we wtorkowy poranek.

Treningowi przyglądali się Jacek Zieliński i szef skautingu Radosław Mozyrko. Dyrektor sportowy wykorzystuje pobyt w Turcji nie tylko do nadzorowania pracy "Wojskowych" i rozmów z zawodnikami, ale także jeździ na mecze innych polskich drużyn, które odbywają się niedaleko. W okolicy Antalyi przebywa 16 z 18 drużyn Ekstraklasy. Popołudniowe zajęcia zaplanowano na godzinę 17.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
exsa - 10.01.2023 / 19:41, *.orange.pl

Mysle ze nie bedzie gorszy od niektorych co teraz sa a przynajmniej bedzie pracowity z czego slyna pilkarze koreanscy jezeli zostanie w LEGII a ogolnie tez moze nie jest zly zobaczymy jak dostanie szanse w sparingach !!!!

odpowiedz
MuSs - 10.01.2023 / 12:07, *.t-mobile.pl

A ten młody na ostatnim zdjęciu z Josue to kto?

odpowiedz
Woytek (Legionisci.com) - 10.01.2023 / 13:30, *.legionisci.com

@MuSs: Trener stażysta

odpowiedz
SEBO(L) - 10.01.2023 / 14:49, *.chello.pl

@MuSs: Za to na pierwszym zdjęciu pod artykułem piłkarz stażysta... Urlop ma na koszt naszego klubu,z pełnym wyżywieniem i elementami ćwiczeń sportowych. A gdy już naje się,odpocznie i potrenuje, to może nawet pracę dostanie. I to całkiem nieźle płatną. Jeśli nawet jej nie dostanie, to który z nas,kibiców,nie chciałby takich wakacji w środku deszczowej zimy ;) ?

odpowiedz
Canal+ jest drogi - 10.01.2023 / 15:14, *.46.47

@SEBO(L): zwieracze cie pieką z tej zazdriości to trza było zostać piłkarzem nawet marnym

odpowiedz
bum - 10.01.2023 / 16:01, *.129.97

@SEBO(L):
Kolejna garść statystyk od zakompleksionej....ty to jesteś naprawdę złotousty

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.