Filip Mladenović po sparingu z Węgrami - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Belek: Dzień na regenerację

Woytek, źródło: Legionisci.com

Po środowym sparingu z węgierskim Mezokovesd Zsory SE drużyna Legii otrzymała dzień wolnego. Piłkarze nie wyjdą na boisko, ale będą rehabilitowali się w hotelu. Pogoda nadal jest fatalna - leje i wieje, co nie sprzyja zajęciom na zielonej murawie.

Niestety, aura nie zmieni się najprawdopodobniej aż do samego końca pobytu Legii w Belek.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Ochota - 12.01.2023 / 13:21, *.vectranet.pl

Tak patrzę za okno w Warszawie, świeci słoneczko, zero chmur, niewielki wiaterek, termometr pokazuje prawie 10 stopni na plusie,... Warunki dużo lepsze do trenowania niż w tej całej Turcji, ale co tam- bogaci jesteśmy, stać nas...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 12.01.2023 / 11:57, *.t-mobile.pl

To niech chłopaki odpoczywają do końca turnusu wczasowego. Odwołać sparingi, butelki i zagrycha na stół. Integrować się i oglądać filmy. Wypoczynek to wypoczynek, robota to głupota. Ale chwila, mają płacone za to lenistwo, czy sami zapłacili?

odpowiedz
Obcy - 12.01.2023 / 10:24, *.t-mobile.pl

Mamy swoje centrum treningowe,a tułamy się po zagranicznych zgrupowaniach. Po co? Kasy za dużo do wydania? Chyba nie. W Polsce też można się przygotować do sezonu.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 12.01.2023 / 10:05, *.play-internet.pl

Zdziwienie że taka pogoda ..no niemożliwe tam też jest teraz zima. A w Warszawie słoneczko...przedwczoraj wolne popołudnie dziś regeneracja super to zgrupowanie

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.