Jacek Zieliński i Dariusz Mioduski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Belek: Film z treningu, aukcja rękawic dla Michalinki

Woytek, źródło: Legionisci.com

Zapraszamy na filmowe podsumowanie piątkowego treningu Legii w tureckim Belek i ważne info od Kacpra Tobiasza - zachęcamy do udziału w charytatywnej w licytacji rękawic bramkarza Legii z autografem na rzecz Michaliny Bijak, która potrzebuje kosztownej operacji nogi. Szczegóły na filmie!

LICYTACJA RĘKAWIC KACPRA TOBIASZALICYTACJA RĘKAWIC KACPRA TOBIASZA

WIĘCEJ AUKCJI DLA MICHALINY BIJAK

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Anty Kosta - 14.01.2023 / 19:13, *.play-internet.pl

Tu jest napisane że Steven Gerrard może przejąć nasza reprezentację - no tak przecież ja go doradziłem prezesowi Kuleszy- poważnie?- a co miałem doradzić? Jozaka? Sa Pinto?- hehe - a może Papszuna?- Jacek, a chcesz jeszcze mieć pracę? To siedź cicho :)

odpowiedz
:) - 14.01.2023 / 19:07, *.play-internet.pl

Te statystyki ma ciekawe ten Koreańczyk - no i dobrze bierzemy go - ale musimy stawiać na szkolenie- no oczywiście dlatego Runjaic ma go wyszkolic żeby był lepszy :) - ????

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 14.01.2023 / 19:03, *.play-internet.pl

Na zdjeciu: Mioduski : co tam ciekawego ? Zieliński: nie wiem jak to panu powiedzieć prezesie ...mamy pod 11 mln długu ... Mioduski: tylko? Cóż musimy postawić na szkolenie. Zieliński' tak jest już to powiedziałem w mediach.Mioduski : no i brawo brawo

odpowiedz
SEBO(L) - 14.01.2023 / 06:10, *.chello.pl

Zdjęcie:
- Prezesie,o tu. Tu jest ta Botswana,a tu jego zdjęcie. I w wiceliderze tamtejszej ekstraklasy gra ten chłop na pozycji napastnika. Jego agent,uczciwy facet,mówi,że typ ma 20 lat,i przez ostatnie 7 lat był zawsze na podium klasyfikacji strzelców. Poniżej 10 goli nie schodził. To co robimy? Ma sporo ofert .
- Jacek,ja od razu widzę,że to lipa. Nie napastnik,tylko defensywny pomocnik... Ale za to bramkostrzelny! Niech przyjeżdża!

odpowiedz
Koneser polskiej piłki klubowej - 14.01.2023 / 15:23, *.plus.pl

@SEBO(L):

Lepszy taki złapany w siatkę czy sprzedany przez wodza za paczkę fajek niż defensywny napastnik Marunia Saganowaki

odpowiedz
SEBO(L) - 14.01.2023 / 17:08, *.chello.pl

@Koneser polskiej piłki klubowej: Ty tak naprawdę o Saganowskim? Że niby defensywny napastnik?! Widziałeś go kiedyś na oczy,jak grał u nas,walczył, swoją grą odwdzięczał się za wyciągniętą dłoń,którą Legia mu podała gdy kisł w Odrze w dole tabeli?? 2 piwka za dużo wypiłeś, czy tylko bredzisz?

odpowiedz
SEBO(L) - 14.01.2023 / 17:12, *.chello.pl

@Koneser polskiej piłki klubowej: Ten "defensywny napastnik " strzelił w naszej lidze 100 goli. U nas,w Warszawie, w samej lidze 58 sztuk. Więc chyba bredzisz jednak.

odpowiedz
Zdjècia nie oszukasz - 14.01.2023 / 00:26, *.02.net

Widać jak na dłoni że sá zagubieni i w swojich wizjach, a my znowu bèdziemy cierpieć nastèpny sezon....

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.