Legia 2023 na zgrupowaniu w Belek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Belek: Ostatni trening, pamiątkowe zdjęcie

Woytek, źródło: Legionisci.com

W sobotę o godzinie 15 czasu miejscowego drużyna Legii przeprowadziła ostatni trening podczas zgrupowania w Turcji. W niedzielę "Wojskowych" czekają dwa spotkania sparingowe, a w poniedziałek z samego rana zespół wyruszy do Warszawy.

Fotoreportaż z treningu - 34 zdjęcia WoytkaZajęcia poprzedziło pamiątkowe grupowe zdjęcie piłkarzy i sztabu. Zabrakło na nim jedynie Bartosza Kapustki, który jako jedyny pozostał w hotelu z powodu infekcji. Wczorajszy uraz Lindsaya Rose okazał się niegroźny. Wyraźnie zadowolony obrońca wziął udział w całym treningu z pełnym obciążeniem. Indywidualnie z Kacprem Balcerakiem ćwiczył natomiast Makana Baku.

W niedzielnych sparingach sztab szkoleniowy będzie przyglądał się jeszcze testowanemu Jin-hyun Lee. Koreańczyk ma kilka pozytywnych cech, ale jednocześnie wydaje się, że nie prezentuje jakiegoś wyższego poziomu od zawodników, którzy już są w klubie. W tej sytuacji - biorąc pod uwagę, że każdy transfer musi być wzmocnieniem - szanse na jego angaż naszym zdaniem nie są zbyt duże. Decyzja będzie musiała zapaść zaraz po zgrupowaniu, bo zgodnie z umową tego dnia kończą się jego testy w stołecznym klubie.

Podczas ostatniego treningu sztab skupił się na szybkości, gierkach na dwa kontakty oraz stałych fragmentach gry. Po treningu Josue i Yuri Ribeiro rywalizowali między sobą w rzutach karnych - możecie to zobaczyć na naszym materiale filmowym.


Fotoreportaż z treningu - 34 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Marcel - 15.01.2023 / 10:54, *.t-mobile.pl

@Arek: Niektórzy piłkarze miewają przerwy od trenowania i grania w meczach z powodu kontuzji, a Kramer miewa przerwy od kontuzji i wtedy trenuje, a czasami nawet gra w meczach.

odpowiedz
SEBO(L) - 15.01.2023 / 05:50, *.chello.pl

Koreańczyk ma kilka pozytywnych cech... (?) Jakie na przykład? Ze zdjęcia na pierwszy rzut oka- ma szczery,szeroki uśmiech, czarne włosy z przedziałkiem,i nawet dwie nogi. Poza tym nie ma klubu,i "nie prezentuje jakiegoś wyższego poziomu". Czyli jest opcja,że u nas zostanie, bo gdyby prezentował, to byśmy czytali "nie dla Legii".

I jeszcze jedno - ten Duńczyk z craxy ma podobno kontuzję,i nie zagra do końca sezonu. Można go już wykreślić z listy "przychodzą"...

odpowiedz
MonsteR (L) - 14.01.2023 / 17:37, *.tpnet.pl

A co się dzieje z Blazem Kramerem ?

odpowiedz
Arek - 14.01.2023 / 23:53, *.tpnet.pl

@MonsteR (L): a no w zasadzie nic. Leczy się. Czy jak to się teraz mówi, odbywa rekonwalescencję.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.