Katarzyna Klepacz
REKLAMA

Strzelectwo

Złoto Klepacz w Grand Prix ISSF w Słowenii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W słoweńskiej miejscowości Ruše trwają zawody strzeleckie z cyklu Grand Prix ISSF, w których startują zawodnicy Legii. Tomasz Bartnik zajął 5. miejsce w konkurencji karabinu pneumatycznego, legionista z wynikiem 632.2 pkt. wygrał eliminacje do finału.

Katarzyna Klepacz wraz z Julitą Borek (Dwór Grunwaldzki Poznań) i Joanną Wawrzonowską (Flota Gdynia) zdobyły złoty medal w drużynie w konkurencji pistolet pneumatyczny. W meczu finałowym Polki pewnie pokonały reprezentację Gruzji 16-6.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.