Szymon Kielan kończy współpracę z tenisową Legią
REKLAMA

Tenis

Szymon Kielan odchodzi z Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Szymon Kielan kończy dość krótką, 12-miesięczną przygodę z tenisową Legią. "Cały ubiegły rok Szymon przepracował z nami w ramach projektu Lexus Tennis Talents. Mimo wielu wyzwań, którym w 2022 roku wszyscy stawialiśmy czoła wspieraliśmy Szymona w jego dążeniach do osiągnięcia ambitnych sportowych celów i pięciu się w rankingu ATP.

Na początku naszej współpracy Szymon zajmował 1013 miejsce w rankingu ATP. W efekcie swojej ciężkiej pracy i naszych wspólnych działań Szymon obecnie zajmuje 705 miejsce na świecie, a jego najwyższy ranking to 622 w sierpniu 2022. Jesteśmy z tego bardzo dumni. Zapewne Szymona czeka jeszcze mnóstwo sportowych i życiowych sukcesów natomiast nasze drogi w roku 2023 podążają w innych kierunkach. Serdecznie dziękujemy Szymon Kielan, że byłeś w naszym projekcie i życzymy Ci dalszego wspaniałego rozwoju oraz spełnienia tenisowych marzeń" - informuje legijna sekcja tenisa.

Obecnie zawodnik bierze udział w turnieju ITF M15 w Wilnie.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Autor - 20.01.2023 / 15:39, *.tpnet.pl

Nawet już tenisiści widzą co loczek wyprawia i uciekają...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.