Filip Zasadzki
REKLAMA

Squash

Medale legionistów w Bielsku-Białej

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Pięcioro zawodników sekcji squasha Legii wzięło udział w juniorskim turnieju A w Bielsku-Białej, zdobywając dwa medale. Filip Zasadzki zdobył srebrny medal w kategorii do lat 15, a Natalia Łukawska brąz w tej samej kategorii wiekowej.

Na miejscu czwartym, rywalizację ukończyła Ewa Kozłowska. Mateusz Łukawski w U-11 był szósty, zaś w kat. U-13 zajął miejsce 19. Maciej Szczepanik zajął miejsce 9. w kat. U-15, przegrywając tylko jeden mecz.

W Lublinie Antoni Jakubiec zajął drugie miejsce w turnieju Open B+. Antoni Olech wygrał w turnieju kat. C w Kahunie. Sofiia Zrazhevska podczas pierwszej kolejki Polskiej Ligii Squasha pokonała liderkę rankingu Kingę Szymaniak, a także czołową polską zawodniczkę Magdę Kamińską.

W tym tygodniu legioniści wybiorą się na Czech Junior Open 2023 do Pragi.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.