fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Powrót do LTC. Dwóch nieobecnych

Woytek, źródło: Legionisci.com

W poniedziałek rano piłkarze Legii wrócili ze zgrupowania w tureckim Belek. We wtorek mieli wolne, a w środę rozpoczęli ostatni etap przygotowań do rundy wiosennej. Przed przed południem, po krótkiej pracy w siłowni, stawili się na boisku w Legia Training Center i ćwiczyli przez 1,5 godziny.

Fotoreportaż z treningu - 24 zdjęcia WoytkaW zajęciach nie wzięli udziału Lindsay Rose i Makana Baku, obaj nabawili się urazów podczas zgrupowania. Pozostali gracze są do dyspozycji sztabu szkoleniowego.

Podczas gierek trener Kosta Runjaić podzielił drużynę na dwa równorzędne składy. Ładnymi bramkami kilka razy popisał się Bartosz Kapustka. W środku pola bez kompleksów radzi sobie Filip Rejczyk.

W czwartek Legia będzie trenowała także o 11:30, a w piątek o godzinie 19 przy Łazienkowskiej zmierzy się z 1.FC Magdeburg. Spotkanie będą mogli obejrzeć z trybun karneciarze, nie będzie ono nigdzie transmitowane.

Fotoreportaż z treningu - 24 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Vito L - 19.01.2023 / 15:20, *.tpnet.pl

(L) eon i bum pełna zgoda. Koszulki się sprzedały. Teraz poprawić frekwencję i zjazd sportowy po całości. A my dalej nie poddawaj się ukochana ma, nie............. Curva jakich czasów doczekaliśmy.
Ps. Mioduski złodzieju oddaj "nieśmiertelnik"

odpowiedz
WSL - 19.01.2023 / 10:31, *.orange.pl

Kiedy prognozowany jest powrot Rose i Baku ?

odpowiedz
ZenekL3 - 19.01.2023 / 16:50, *.chello.pl

@WSL: Prognozowany za miesiąc a oczekiwany nigdy.

odpowiedz
(L) eon - 18.01.2023 / 20:22, *.net.pl

Moje wk...nie sięga zenitu gdy myślę o potencjalnych dalszych losach młodych Włodarczyka czy Mosóra. Zaorać to całe LTC i niech po tym zaoranym polu ganiają się półg..ówki zarządzające dziś Legią. Obecne władze , pod światłym przewodnictwem MD, doprowadzą tylko do katastrofy. Teraz kurnik czy piast zgarną szmal za młodych, a te pierd..ły dalej będą lamentować że żeby kogoś kupić to najpierw trzeba sprzedać, najlepiej kogoś z najlepszych. Gdybym ja tak kierował kiedyś swoją małą działalnością , to dziś , na emeryturze , musiałbym grzebać w śmietnikach. A tu następuje zjazd ukochanego klubu na pysk, a orkiestra gra, trenują, nawet całe 1,5 godziny , generalnie jest wspaniale i do przodu.
Napiszcie lepiej jakie kroki są podjęte żeby zlikwidować te 200 baniek długu ...

odpowiedz
bum - 19.01.2023 / 07:30, *.235.215

@(L) eon: witaj bracie!
Jak się cieszę że są ludzie którzy podzielają ten sam punkt widzenia co ja.... Tragedia, farsa argentyńska telenowela.... Takie farmazony to nawet w najlepszych netflixowych serialach niema. A ludzie to łykają.... MIODUSKI to przekręt tysiąclecia jest.... Czarny charakter tej historii. Nie wiem jak mu się to wszystko udaje..... Ale się udaje. Klub na granicy wydolności a widać że drenaż będzie trwał i do lata nie będzie już Mladena Josue Maika i Tobiasza....
Za nich kolejni Kramery i jaxiboyevy.... Farsa!
A najlepsi to są NSi co udają ultrasów a mioduski zapchał I'm gębę kasą również i stali się jego psami wspierającymi jego burdel. Klops jak siema jest!

odpowiedz
Marcel - 18.01.2023 / 20:20, *.t-mobile.pl

W morde jeża nietoperza!

odpowiedz
Sędzia Redziński - 18.01.2023 / 18:56, *.t-mobile.pl

Czemu jeszcze nie ma info o zainteresowaniu Legii nigeryjczykiem Agbuke czy jak mu tam? Ponoć to może być drugi Zeigbo. W młodzieżówce nieźle wymiata. Chyba, że temat już upadł.

odpowiedz
LegiaFans - 18.01.2023 / 17:32, *.chello.pl

Wa(L)czyć Trenować Warszawa musi panować (L)

odpowiedz
bum - 18.01.2023 / 16:06, *.235.207

Legia jest średniakiem tak jak obiecał mioduska....
Wszystko jest rozy...ane w drobny mak. Legia nadal pikuje w dół..... Metą będzie pier...lnięcie o ziemię. A potem to już tylko podróż przez okręgową ligę do IV ej i powoli do 1ej ligi.... Myślę że plan to jest na jakieś 20 lat... Mioduska wizjoner

odpowiedz
majusL@legionista.com - 18.01.2023 / 13:39, *.174.42

Dzień dobry. Czy mladenowic I charatin znaleźli nowe kluby i odejdą??!

odpowiedz
Januszek - 18.01.2023 / 13:40, *.chello.pl

@majusL@legionista.com: Jedna rabin powie tak, inny rabin powie nie

odpowiedz
L - 18.01.2023 / 19:06, *.t-mobile.pl

@Januszek: Jeden rabin powie czekolada, a drugi powie, że raz jedzona.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.