REKLAMA

25-26.01: Rozkład jazdy

Bodziach i Raffi, źródło: Legionisci.com

W czwartek o 17:30 futsaliści Legii zagrają prestiżowe spotkanie z Widzewem. Dla naszej drużyny wygrana będzie niezwykle ważna pod kątem walki o utrzymanie w ekstraklasie. Zapraszamy do hali przy ulicy Gładkiej 18. Bezpośrednią transmisję można będzie zobaczyć w TVP Sport. W środę o 15:45 juniorzy koszykarskiej Legii zagrają ligowe spotkanie z Energą Basket W-wa w hali na Bemowie.

Wilhelmina Wośkowiak i Maciej Zygmuntowski wezmą udział w międzynarodowych zawodach strzeleckich, H&N Cup w Monachium.

Rozkład jazdy:
25.01 g. 15:45 Legia Warszawa U-17 - Energa Basket Warszawa U-17 [kosz, ul. Obrońców Tobruku 40]
25.01 g. 19:30 AZS UW-MBA Warszawa U-15 - Legia Warszawa U-15 [kosz, ul. Grójecka 93]
26.01 g. 17:30 Legia Warszawa - Widzew Łódź [futsal, ul. Gładka 18]


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.