Tomasz Bartnik z Anetą Stankiewicz w Kpn Mix
REKLAMA

Strzelectwo

Wyniki legionistów w Grand Prix ISSF Osijek

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W chorwackim Osijeku odbyły się międzynarodowe zawody strzeleckie Grand Prix ISSF, w których udział wzięło dwoje zawodników Legii. Pierwszego dnia rywalizacji, w karabinie pneumatycznym Mix, Tomasz Bartnik w parze z Anetą Stankiewicz zajęli 8. miejsce. Katarzyna Klepacz zajęła 18. miejsce w pistolecie pneumatycznym, z wynikiem 564 pkt. Legionistka była bliska zdobycia medalu w drużynie pistoletowej wraz z Julią Borek i Joanną Wawrzonowską, ale w meczu o brąz Polki przegrały z Chorwatkami (Anna Cukusic, Lana Skeledzija, Matea Omazic) 12:16.

W piątek Bartnik rywalizował w karabinie pneumatycznym - zajął miejsce 16. z wynikiem 626.2 pkt.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.