REKLAMA

Boks

Rośkowicz i Straszewski wyróżnieni za rok 2022

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Pięściarz Legii Warszawa, Bartłomiej Rośkowicz wybrany został najlepszym polskim juniorem boksu olimpijskiego za rok 2022 według PWR.net.pl (pięściarze w rankingach). W kapitule znaleźli się czołowi dziennikarze zajmujący się boksem w naszym kraju. Rośkowicz w minionym roku zdobył m.in. brązowy medal juniorskich Mistrzostw Świata.

Z kolei najbardziej perspektywicznym polskim pięściarzem boksu olimpijskiego 2022 roku wybrany został inny reprezentant Klubu Bokserskiego Legia - Jakub Straszewski, który podczas mistrzostw Polski w Zabrzu zdobył srebrny medal.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
MKTW - 22.01.2023 / 19:06, *.play-internet.pl

Wielkie brawa !

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.