Artur Jędrzejczyk - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Raport kartkowy przed meczem z Koroną

Mishka, źródło: Legionisci.com

Artur Jedrzejczyk będzie pauzował w niedzielnym meczu z Koroną Kielce. Obrońca Legii Warszawa w ostatnim jesiennym spotkaniu ze Śląskiem Wrocław został ukarany ósmą żółtą kartką w obecnym sezonie. Bartosz Slisz, Bartosz Kapustka i Filip Mladenović mają na swoim koncie po 3 upomnienia i są zagrożeni pauzą. Mecz Legia - Korona zostanie rozegrany 29 stycznia o godzinie 15:00.Żółte kartki legionistów:
8 - Artur Jędrzejczyk*
7 - Filip Mladenović
5 - Josue
3 - Bartosz Kapustka, Lindsay Rose, Bartosz Slisz
2 - Rafał Augustyniak, Makana Baku, Maik Nawrocki
1 - Carlitos, Ihor Charatin, Mattias Johansson, Blaz Kramer, Ernest Muci, Maciej Rosołek, Kosta Runjaić, Paweł Wszołek

* pauza

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.