Mateusz Możdżeń - fot. Raffi / Legionisci.com

Rezerwy

Sparing: Legia II Warszawa 5-2 Wisła II Płock

W meczu sparingowym rozegranym w LTC Legia II Warszawa pokonała 5-2 Wisłę II Płock. Do przerwy było 1-1, a po zmianie stron "Wojskowi" cztery razy pokonali bramkarza rywali. W "dwójce" wystąpiło czterech zawodników szerokiej kadry pierwszej drużyny - Jakub Trojanowski, Jan Ziółkowski, Jakub Kisiel i Filip Rejczyk. W przerwie zimowej drużyny dołączyli Łukasz Turzyniecki i Mateusz Możdżeń.

Ozdobą meczu było trafienie Mateusza Możdżenia, który bezpośrednio po wznowieniu gry po przerwie, uderzył mocno i nie do obrony zza połowy boiska.

Sparing: Legia II Warszawa 5-2 (1-1) Wisła II Płock
1-0 - 17' Dawid Dzięgielewski (as. Filip Rejczyk)
1-1 - 22' Tomasz Walczak
2-1 - 46' Mateusz Możdżeń (as. Wiktor Kamiński)
3-1 - 63' Filip Rejczyk (as. Wiktor Kamiński)
3-2 - 67' Adrian Szczutowski (głową, po rzucie wolnym)
4-2 - 82' Wiktor Kamiński (as. Rafał Maciejewski)
5-2 - 89' Igor Korczakowski (as. Rafał Maciejewski)

Legia II): Trojanowski - Krajewski (65' Pacek), Ziółkowski (65' Bednarz), Gładysz, Turzyniecki - Kisiel (46' Możdżeń), Rejczyk (65' Kieraś), Maciejewski - Kiedrowicz (46' Grączewski), Dzięgielewski (46' Kamiński), Sobociński (46' Korczakowski)