REKLAMA

Sekcja jeździecka wsparła schronisko w Milanówku

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sekcja jeździecka Legii Warszawa w ostatnich tygodniach organizowała zbiórkę dla schroniska dla bezdomnych zwierząt w Milanówku. Zebrana karma, obroże, szelki, koce i inne potrzebne rzeczy dla psów i kotów, zostały przekazane w ostatnich dniach do placówki mieszczącej się przy ulicy Brwinowskiej 48 w Milanówku. Pracownicy schroniska serdecznie dziękują legionistom za wsparcie.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Greg - 24.01.2023 / 10:09, *.t-mobile.pl

A jakieś info o wsparciu WOŚP będzie ?

odpowiedz
co za gość - 24.01.2023 / 10:26, *.vectranet.pl

@Greg: HAHAH

odpowiedz
Greg - 24.01.2023 / 13:28, *.t-mobile.pl

@co za gość:
Legia gra jak co roku więc skąd ten śmiech?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.