REKLAMA

Konkurs Wygraj KOPA - rusza nowa edycja!

Redakcja

Ruszamy z kolejną edycją konkursu "Wygraj KOPA"! Od meczu z Koroną Kielce przed każdym spotkaniem Legii zadajemy Wam pytania, takie jak: ile razy piłka trafi w słupek lub poprzeczkę? ile będzie karnych? kto pierwszy wykona rzut rożny? Ilu kibiców będzie na stadionie? Nagrodą dla najlepszego gracza będzie oryginalna koszulka Legii Warszawa. Nie czekaj i już teraz odpowiedz na pytania dotyczące meczu ze "Scyzorykami"!

Prosimy wszystkich o zapoznanie się z REGULAMINEM KONKURSU.

WYGRAJ KOPA - Wejdź do gry!


Nagrody główne:
1. miejsce - oryginalna koszulka Legii Warszawa z sezonu 2022/2023
2. miejsce - t-shirt Legii Warszawa, szalik
3. miejsce - t-shirt Legii Warszawa

Już teraz odpowiadajcie na pytania dotyczące meczu z Koroną Kielce.


WYGRAJ KOPA - Wejdź do gry!przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
qwert - 27.01.2023 / 09:43, *.orange.pl

A nagrodą pocieszenia będzie uścisk Prezesa Mioduskiego :)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.