fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Ribeiro: Potrzebujemy takiej atmosfery jak dziś

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com

- Graliśmy nieźle, szczególnie w pierwszej połowie. Powinniśmy strzelić czwartą bramkę, ale niestety nie udało nam się to. Na koniec najważniejsze jest jednak, że osiągnęliśmy nasz cel i zdobyliśmy trzy punkty - powiedział po zwycięstwie z Koroną Kielce obrońca Legii, Yuri Ribeiro.

- Czasami w futbolu zdarzają się takie rzeczy jak dziś w drugiej cześci. Musimy przeanalizować nasze błędy i popracować nad ich wyeliminowaniem.- Znaliśmy wynik meczu Rakowa, skupialiśmy się jednak tylko nad naszym zadaniem, to było najważniejsze. Zawsze walczymy o jak najlepszy wynik. Do tego potrzebujemy też takiej atmosfery, jaka była dziś na stadionie. Nasi kibice byli wspaniali.

- Mówiąc szczerze, czuje się bardzo dobrze na swojej nowej pozycji. Myślę, że mogę na niej znacznie pomóc drużynie. Jestem silny, dobry w powietrzu, szybki. Nie ważne na jakiej pozycji zostanę wystawiony, chcę pomóc drużynie.

- Będziemy walczyć o tytuł do końca. Znamy naszą drużynę, jakość i możliwości. Wiemy też, jakie są oczekiwania naszych kibiców i są one zrozumiałe. Jeśli chcemy być mistrzem potrzebujemy takiej presji. Jesteśmy na nią gotowi.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.