fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Ribeiro: Potrzebujemy takiej atmosfery jak dziś

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com

- Graliśmy nieźle, szczególnie w pierwszej połowie. Powinniśmy strzelić czwartą bramkę, ale niestety nie udało nam się to. Na koniec najważniejsze jest jednak, że osiągnęliśmy nasz cel i zdobyliśmy trzy punkty - powiedział po zwycięstwie z Koroną Kielce obrońca Legii, Yuri Ribeiro.

- Czasami w futbolu zdarzają się takie rzeczy jak dziś w drugiej cześci. Musimy przeanalizować nasze błędy i popracować nad ich wyeliminowaniem.- Znaliśmy wynik meczu Rakowa, skupialiśmy się jednak tylko nad naszym zadaniem, to było najważniejsze. Zawsze walczymy o jak najlepszy wynik. Do tego potrzebujemy też takiej atmosfery, jaka była dziś na stadionie. Nasi kibice byli wspaniali.

- Mówiąc szczerze, czuje się bardzo dobrze na swojej nowej pozycji. Myślę, że mogę na niej znacznie pomóc drużynie. Jestem silny, dobry w powietrzu, szybki. Nie ważne na jakiej pozycji zostanę wystawiony, chcę pomóc drużynie.

- Będziemy walczyć o tytuł do końca. Znamy naszą drużynę, jakość i możliwości. Wiemy też, jakie są oczekiwania naszych kibiców i są one zrozumiałe. Jeśli chcemy być mistrzem potrzebujemy takiej presji. Jesteśmy na nią gotowi.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Shark69 - 29.01.2023 / 21:11, *.chello.pl

Dzisiaj Juri był najlepszy dobry grajek

odpowiedz
olew - 29.01.2023 / 20:53, *.vectranet.pl

fajny grajek, dziś był dobry, jak większość przez większość

odpowiedz
Zielony - 29.01.2023 / 20:24, *.co.uk

Bo niby co miał powiedzieć

odpowiedz
Hehhe - 30.01.2023 / 11:14, *.t-mobile.pl

@Zielony: zawsze coś komuś musi ne pasować ? Przerzuć się na szachy może

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.