U-15: Hiszpania 4-1 Polska. Gol Mozie, 80 minut Błockiego

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski do lat 15 prowadzona przez Dariusza Gęsiora przegrała 1-4 z Hiszpanią w drugim meczu towarzyskim rozegranym w Hiszpanii. W wyjściowym składzie znaleźli się obaj powołani piłkarze Legii, bramkarz Antoni Błocki (który rozegrał cały mecz) i środkowy pomocnik Pascal Mozie, który zdobył jedynego gola dla Polski i przebywał na boisku do 75. minuty.

U-15: Hiszpania 4-1 Polska

Polska: (skład wyjściowy) 22. Antoni Błocki - 21. Kacper Minuczyc, 5. Mateusz Cegliński, 13. Pascal Mozie, 18. Karol Delikat, 17. Mateusz Bartkowiak, 7. Kamil Małota, 8. Maciej Ruszkiewicz, 3. Hubert Kędziora, 19. Antoni Tarkowski, 14. Dawid Korzeniowski

Grano 2x40 minut.