REKLAMA

Rugby kobiet

Dwie legionistki po campie we Francji

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dwie rugbistki Legii - Tamara Czumer-Iwin oraz Ilona Zaishliuk w ostatnich dniach przebywały wraz z reprezentacją Polski na campie w Marcoussis we Francji. Kadrowiczki miały możliwość ćwiczyć m.in. z reprezentantkami Francji, co mamy nadzieję zaprocentuje w kolejnych turniejach Mistrzostw Polski w tym sezonie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.