fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Nawrocki: Musimy nauczyć się szybciej zamykać spotkania

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com

- Cieszy fakt, że zwyciężyliśmy. Martwi jednak to, że znów gramy dwie różne połowy. Pierwsza połowa była bardzo dobra, pod pełną kontrolą. W drugą część dobrze weszliśmy, ale później coś się popsuło. Zaczęliśmy sami sobie robić problemy. Musimy się nauczyć szybciej zamykać spotkania - mówi po meczu z Koroną Kielce strzelec jednej z bramek, Maik Nawrocki.- Z pierwszej połowy wszyscy możemy być zadowoleni, z drugiej już niekoniecznie. Boisko też nam nie pomagało. Mój pierwszy gol na Łazienkowskiej bardzo cieszy i mam nadzieję, że nie będzie ostatnim. Muszę też jednak wziąć na siebie odpowiedzialność za pierwszą straconą bramke, bo straciliśmy ją przez moje złe podanie.

- Ciężko mi powiedzieć, co się stało z naszą grą. Wiem jednak, że to nie pierwszy raz kiedy takie coś się dzieję. Musimy o tym porozmawiać i jak najszybciej to poprawić.

- Nikt nie myślał na boisku o wynikach innych drużyn. Wszyscy chcieli uratować i utrzymać zwycięstwo do końca. Wiedzieliśmy, że inne drużyny też miały ciężko w tych pierwszych spotkaniach i ważne było by wygrać.

- Murawa była trochę lepsza niż tydzień temu. Mimo wszystko było widać, jak ciężko się na niej grało. Wiemy, że wszyscy w klubie robią dużo, by była ona w lepszym stanie.

- Lepiej gra mi się na prawej stronie defensywy. Yuri też robi dobrą robotę po lewej części. Brakowało trochę Artura Jędrzejczyka, który dodaje nam dużo energii. W następnym tygodniu będzie już z nami, więc będzie fajnie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
M3 - 30.01.2023 / 08:26, *.jmdi.pl

A 3:0 to jie zamknięcie wyniku? Grajcie do końca i nie dopuszczajcie do takich strat golk. Slisz to porażka. Augustyniak był chyba gdzie indziej. Tylko Legia !

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 30.01.2023 / 07:49, *.play-internet.pl

Hmmmm,to iloma bramkami powinni prowadzić po pierwszej połowie z OSTATNIĄ DRUŻYNĄ w naszej prze...jowej przecież lidze,żeby "spotkanie zostało zamkniete",skoro....3-0 to mało?.Maik pierdzieli farmazony,bo przy tak beznadziejnej obronie,to i 5-0 nie nie jest gwarantem spokojnego klepania piłeczki do końcowego gwizdka.Co prawda widać było "jakieś zalążki niezłej gry",a właściwie "momenty były",ale w przekroju całego spotkania to wciąż dno ,metr mułu i hektary wodorostów.Ewidentnie widać było brak jakiegoś zgrania,a indywidualnie to jakiś kabaret w wykonaniu Slisza,Wszołka,Carlitosa,czy Augustyniaka.Na delikatny plusik zasłużył Jozue i Kapustka,chociaż ten drugi był zdecydowanie zbyt rzadko widoczny.Myślę,że ten mecz był słabym,ale trafnym prognostykiem,co nasz czeka w najbliższej przyszłości,czyli coś wykombinowane z przodu,natomiast każda akcja rywala w okolicy naszego pola karnego,to panika w obronie i nerwówa na trybunach.Słabo to widzę......

odpowiedz
Arek - 30.01.2023 / 00:01, *.tpnet.pl

Przede wszystkim, to grać do końca, a będzie dobrze.

odpowiedz
(L) eon - 29.01.2023 / 21:08, *.inetia.pl

" Musimy się nauczyć szybciej zamykać spotkania - mówi po meczu z Koroną Kielce strzelec jednej z bramek, Maik Nawrocki" .
No to ja pamiętam, że przerabianie tego tematu trwa już od wielu lat. Najwyraźniej kiblują ciągle w tej samej klasie, strasznie tępe uczniaki.

odpowiedz
Joseph - 29.01.2023 / 19:47, *.aster.pl

Gratulacje -za pierwszą połowę. O drugiej trzeba zapomnieć.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.