Łukasz Łakomy, Mateusz Hołownia - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Łakomy: Musimy uważać na Josue

źródło: Zagłębie Lubin / Legionisci.com

- Postaramy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, żeby przełamać gorszą passę w meczach z tym zespołem i pokonać przed własną publicznością Legię Warszawa - mówi przed sobotnim spotkaniem wychowanek stołecznego zespołu, a obecnie piłkarz Zagłębia Lubin, Łukasz Łakomy.

- Kacper Tobiasz, Czarek Miszta czy Maciej Rosołek to są dalej moi kumple z akademii i utrzymujemy kontakt. Fajnie zawsze wspominać te czasy "akademickie" - mówi pomocnik.

- Tradycyjnie powiem, że najbardziej musimy uważać na Josue. Nie możemy mu dawać dużo przestrzeni, żeby mógł swobodnie rozgrywać. Przodem do bramki jest jednym z najgroźniejszych zawodników w lidze. Na pewno mocnym punktem jest też bramkarz – Kacper Tobiasz. Musimy być skuteczni jak ze Śląskiem Wrocław, uderzyć piłkę tam, gdzie go nie będzie. To na pewno będzie trudny mecz, bo ostatnio przegrywaliśmy z Legią. Na pewno zrobimy wszystko, by to przełamać. Wygraliśmy ostatnio ze Śląskiem 3-0, pokonaliśmy naszego głównego rywala w lidze. Zachęcamy do przyjścia na mecz z Legią, bo chcemy powtórzyć to samo, co się wydarzyło w sobotę. Jesteśmy bardzo zmobilizowani do tego meczu, chcemy piąć się w górę, być skuteczni i dawać dużo radości kibicom.

22-letni Łakomy był związany z Legią od 2014 roku, z Warszawy odszedł do Lubina zimą 2021 r. Przez kilka lat występował w rezerwach, ale nie zadebiutował w pierwszym zespole Legii.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Arek - 02.02.2023 / 23:36, *.tpnet.pl

Wydaje mi się, że zadebiutował. Pewności oczywiście nie mam, ale chodzi mi o ten mecz, w którym przegraliśmy z Pogonią i Warchoł strzelił bramkę. Nie wiem, czy właśnie w tym meczu nie wszedł z ławki.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.