Kacper Skibicki - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Powrót pierwszoligowców

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W ekstraklasie Gabriel Kobylak zaliczył pełne spotkanie w barwach Radomiaka. Co ważniejsze, bramkarz wypożyczony do Radomia, w tym roku jeszcze nie puścił bramki w lidze. Bartłomiej Ciepiela zaliczył końcówkę spotkania z Rakowem. Do gry wrócili I-ligowcy. Na murawie od pierwszych minut pojawili się Ramil Mustafajew, Patryk Pierzak oraz Kacper Skibicki.

Wypożyczeni
Bartłomiej Ciepiela (Stal Mielec) - od 80. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Rakowem Częstochowa. Ukarany żółtą kartką.
Joel Abu Hanna (Lechia Gdańsk) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Widzewem Łódź
Maciej Kikolski (Pogoń Siedlce) - runda wiosenna II ligi rozpocznie się 25-26 lutego
Gabriel Kobylak (Radomiak Radom) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Górnikiem Zabrze
Jordan Majchrzak (AS Roma Primavera) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Ceseną U-19
Ramil Mustafajew (Stal Rzeszów) - do 62. minuty w wygranym 1-0 meczu z Puszczą Niepołomice
Nikodem Niski (Resovia Rzeszów) - nie grał w przegranym 0-2 meczu z Wisłą Kraków
Patryk Pierzak (Górnik Łęczna) - do 57. minuty w przegranym 0-3 meczu z Sandecją Nowy Sącz. Ukarany żółtą kartką.
Kacper Skibicki (GKS Tychy) - do 90. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z ŁKS Łódź. Ukarany żółtą kartką.