fot. Joanna Bydler
REKLAMA

Nawet Katowice za mocne - fotoreportaż

Joanna Bydler, źródło: Legionisci.com

W niedzielę Legia Warszawa po fatalnej końcówce przegrała ważne spotkanie z inną drużyną walczącą o utrzymanie w Ekstraklasie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu.

Fotoreportaż z meczu - 35 zdjęć Joanny Bydler

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
FUTSAL - 14.02.2023 / 09:53, *.tpnet.pl

jak tu wierzyć w utrzymanie jak nagłówki artykułów tutaj są takie pesymistyczne... przyczyna znana ale zawsze można tytuł dać chociażby bardziej neutralny

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.