Igor Strzałek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Reprezentacja

U-19: Igor Strzałek powołany na konsultację

Fumen, źródło: PZPN

Igor Strzałek otrzymał powołanie do reprezentacji Polski do lat 19. Podopieczni Marcina Brosza spotkają się 6-8 marca w Rącznej na konsultacji szkoleniowej. Na zgrupowaniu pojawi się również wypożyczony z Legii do AS Roma Jordan Majchrzak.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Horhe - 25.02.2023 / 21:17, *.sekocin.pl

Na jakiego wała te konsultacje? Co ten chłopak się tam nauczy? Z kim tam niby ma robić postępy? Kto jest tam lepszy od zawodników Legii, z którymi trenuje na co dzień?
Jest teraz w kluczowym momencie walki o skład, o jak najwięcej minut. Straci tylko parę dni.

odpowiedz
Jaro - 25.02.2023 / 11:47, *.tpnet.pl

On to w damskiej reprezentacji powinien grać bo wygląda jak dziewczyna

odpowiedz
Żmija - 25.02.2023 / 12:00, *.t-mobile.pl

@Jaro: a ty w paraolimpijskiej bo pier..sz jak potłuczony…

odpowiedz
Ju(L)ius - 28.02.2023 / 13:44, *.vectranet.pl

@Jaro: To się z nim umów!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.