Tomas Pekhart - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pekhart: To są zawsze trudne mecze

źródło: Legia Warszawa

- To zawsze są trudne mecze, ponieważ mamy wiele do stracenia. Spotkanie dobrze się dla nas ułożyło, szybko objęliśmy prowadzenie i grało nam się łatwiej. Gdybyśmy nie strzelili gola w pierwszej połowie, sytuacja byłaby trudniejsza, bo upływający czas sprzyjałby naszym przeciwnikom. Po strzeleniu gola kontrolowaliśmy grę i jesteśmy szczęśliwi z awansu - powiedział po spotkaniu z Lechią Zielona Góra Tomas Pekhart.

- Jestem w dobrej dyspozycji, gotowy do gry. Gramy teraz co trzy dni, więc tych okazji do gry jest dużo. Nie jestem jeszcze w takiej formie, by grać wszystko od początku. Ale gdy wychodzę od początku, robię wszystko, by pomóc drużynie i strzelić gola. Dziś to się udało - ważny mecz i ważny gol.

- Muszę obejrzeć sobie moje trafienie na spokojnie, bo właśnie wszyscy mówili w szatni, że to było piękny gol. Najważniejsze, że piłka wylądowała w siatce. To się liczy.

- W poprzednim sezonie przegraliśmy w półfinale z Rakowem. To trudny przeciwnik, więc najlepiej byłoby spotkać się z nimi w finale na Stadionie Narodowym.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
oLaf - 01.03.2023 / 14:17, *.vectranet.pl

poj..... cię , Pekhart??? Jakie trudnie mecze???!!!!

My jestemy Legia, jak gramy z 4 poziomem rozgrywkowym to przyjeżdzamy i wygrywamy zdecydowanie!!!

Wyobrażacie sobie tego klauna co powie jak Real tu przyjedzie???

Acha, nic nie powie, bo on do tego "nie dopuści" swoją słabą grą ; P

odpowiedz
JACUNHO - 01.03.2023 / 10:20, *.centertel.pl

Jak dla Was to wszystkie mecze są bardzo trudne. Jak mawiał klasyk : "kiełbasy do góry i do przodu " .

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.