Wyniki 21. kolejki PLK

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Koszykarze wrócili na parkiety po przerwie na mecze reprezentacji. Emocji nie brakowało w Szczecinie oraz Dąbrowie Górniczej. King potrzebował dogrywki, żeby pokonać minimalnie Anwil. Również dodatkowy czas był potrzebny, żeby MKS pokonał u siebie Sokół Łańcut. Legia wykorzystała potknięcie włocławian i po zdominowaniu rywali w pierwszej połowie, pokonała Czarnych Słupsk. Twarde Pierniki zmierzają do I ligi. Tym razem przegrali u siebie ze Śląskiem Wrocław.

Wyniki 21. kolejki Energa Basket Ligi
Arka Gdynia 91-76 (27-23, 29-15, 15-26, 20-12) GTK Gliwice
King Szczecin 88-87 (14-17, 19-28, 32-24, 17-13, d. 6-5) Anwil Włocławek
Start Lublin 76-83 (11-26, 27-24, 16-20, 22-13) Zastal Zielona Góra
Astoria Bydgoszcz 88-94 (21-12, 22-19, 18-22, 16-24, d. 11-17) Stal Ostrów Wielkopolski
Spójnia Stargard 77-66 (19-19, 18-13, 18-18, 22-16) Trefl Sopot
MKS Dąbrowa Górnicza 103-102 (23-23, 26-18, 20-24, 21-25, d. 13-12) Sokół Łańcut
Czarni Słupsk 73-86 (18-29, 8-28, 21-16, 26-13) Legia Warszawa
Twarde Pierniki Toruń 74-83 (19-23, 13-21, 22-18, 20-21) Śląsk Wrocław