REKLAMA

7-9.03: Rozkład jazdy

Bodziach i Raffi, źródło: Legionisci.com

Małgorzata Karbownik i Łukasz Gutkowski wezmą udział w pierwszych w tym sezonie zawodach Pucharu Świata w pięcioboju nowoczesnym, które odbędą się w Kairze. Na Mistrzostwach Europy w strzelectwie w Tallinie startować będzie Tomasz Bartnik. Z kolei na ME juniorów w tym samym mieście rywalizować będzie dwoje legionistów - Wilhelmina Wośkowiak i Maciej Zygmuntowski.

Tenisista Legii, Tomasz Berkieta rozpoczyna rywalizację w turnieju ITF w Monastyrze w Tunezji.

Rozkład jazdy:
08.03 g. 17:30 Legia U14 - MKS Polonia Warszawa 09 [sparing, LTC 7]


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.