Paweł Szczepaniak - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Szczepaniak: Przeciwnik był w naszym zasięgu

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Paweł Szczepaniak: Ten mecz miał się potoczyć inaczej. Mierzyliśmy się z przeciwnikiem, który na pewno był w naszym zasięgu. Niestety, w nasze szeregi wkradło się sporo przestojów, zwłaszcza w środkowych częściach danych setów, po czym nie byliśmy już w stanie dogonić rywala. Nie potrafiliśmy oddać oponentom tym samym, czyli dobrą zagrywką.
Naprawdę staram się dawać z siebie wszystko. Wydaje mi się, że zagrałem dobrze. Z tego, co widziałem, zdobyłem 22 punkty i to nawet na dobrym procencie z ataku.
Bruno Romanutti dawał nam dobrą jakość gry. Naprawdę dużo się od niego nauczyłem. To mój pierwszy sezon w pierwszej lidze i możliwość przebywania obok takiego zawodnika naprawdę stanowiła dla mnie superdoświadczenie, które będę wykorzystywał w kolejnych sezonach gry oraz w przyszłej pracy trenerskiej.
Nasze szanse na utrzymanie stają się niestety coraz bardziej matematyczne, tym bardziej że Krispol Września pokonał za trzy punkty Avię Świdnik. Jest mi wstyd, bo próbuję dawać z siebie tyle, ile mogę. Nie wiem, co musiałoby się stać, żeby nasza sytuacja się poprawiła.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.