REKLAMA

15-16.03: Rozkład jazdy

Bodziach i Raffi, źródło: Legionisci.com

W środę zaległe spotkanie rozegra nasz zespół do lat 17 - legionistów czeka wyjazdowy mecz z Jagiellonią. Będzie on tym bardziej ciekawy, że lider zmierzy się z wiceliderem. W czwartek sparingowe spotkanie rozegrają o rok młodsi legioniści. Bartosz Szydłowski z żeglarskiej Legii w środę rozpocznie w Torbole rywalizację w Finn Cup. Grupa młodych żeglarzy Legii rywalizować zaś będzie w Centenary Regatta na jeziorze Garda we Włoszech.

Rozkład jazdy:
15.03 g. 13:00 Jagiellonia Białystok 06 - Legia U17 [CLJ U17][Białystok, ul. Elewatorska]
16.03 g. 17:00 Legia U16 - STF Champion Warszawa (sparing)[LTC, boisko 6]


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.