REKLAMA

29-30.03: Rozkład jazdy

Bodziach i Raffi, źródło: Legionisci.com

Rezerwy Legii zagrają w 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim z Mławianką Mława - spotkanie w środę o godzinie 16:00 w LTC. Wołodymyr Yazykov rozpocznie rywalizację w Pucharze Świata ISSF w strzelaniach do rzutków w cypryjskiej Larnace.

W czwartek w Kownie rywalizację w bokserskim turnieju im. Algirdasa Socikasa rozpocznie pięściarz Legii, Jakub Straszewski (kat. -86kg). Tego dnia legionistę czeka walka ćwierćfinałowa. Ew. półfinał będzie miał miejsce w piątek, a finał w sobotę.

Rozkład jazdy:
29.03 g. 16:00 Legia II Warszawa - Mławianka Mława [LTC 8]
30.03 g. 19:15 Legia U13 - Znicz II Pruszków 2010 [LTC 6]


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.