Mateusz Możdżeń - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rezerwy

III liga: Ursus Warszawa 0-2 Legia II Warszawa

Mishka, źródło: Legionisci.com

W meczu 22. kolejki III ligi Legia II Warszawa wygrała na wyjeździe z Ursusem 2-0. Do przerwy legioniści prowadzili 1-0 po bramce Mateusza Możdżenia, a w ostatniej minucie spotkania wynik ustalił Sebastian Kieraś. Kolejne spotkanie rezerwy stołecznego zespołu rozegrają 08 kwietnia o godzinie 12:00 z Bronią Radom.

III liga: Ursus Warszawa 0-2 (0-1) Legia II Warszawa
0-1 - 18' Mateusz Możdżeń
0-2 - 90' Sebastian Kieraś


Legia II: Paweł Szajewski – Marcel Krajewski, Kacper Wnorowski, Jan Ziółkowski, Patryk Konik – Jakub Kisiel, Aleksander Waniek, Mateusz Możdżeń – Jakub Jędrasik, Maksymilian Stangret, Szymon Grączewski

Ursus: Baran, Górecki, Jurczyński, Skowroński, Krajewski, J. Świeciński, Osica, Wiśniewski, Muszyński, Wysocki, Dziełak

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
bronek49 - 02.04.2023 / 18:05, *.chello.pl

no i dobrze trzeba wygrywać następne mecze

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.