Rafał Augustyniak - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Raport kartkowy przed meczem z Rakowem

Mishka, źródło: Legionisci.com

Żaden z piłkarzy Legii Warszawa nie będzie pauzował w meczu 26. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa i Rakowem Częstochowa. Rafał Augustyniak, Maik Nawrocki, Lindsay Rose i Maciej Rosołek mają na swoim koncie po 3 upomnienia - wszyscy są zagrożeni pauzą. Mecz Legia - Raków zostanie rozegrany 1 kwietnia o godzinie 17:30.Żółte kartki legionistów:
10 - Artur Jędrzejczyk
9 - Josue
8 - Filip Mladenović
5 - Bartosz Kapustka, Bartosz Slisz
3 - Rafał Augustyniak, Maik Nawrocki, Lindsay Rose, Maciej Rosołek
2 - Makana Baku, Yuri Ribeiro, Paweł Wszołek
1 - Carlitos, Ihor Charatin, Dominik Hładun, Mattias Johansson, Blaz Kramer, Ernest Muci, Tomas Pekhart, Patryk Sokołowski, Kacper Tobiasz

Ponadto jedną żółtą kartkę otrzymał do tej pory Kosta Runjaić.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Janus - 01.04.2023 / 10:15, *.telkab.pl

Kramer chociaż kartę złapał ????????

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.