Kosta Runjaić - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Runjaić: Wygrana w dobrym stylu

Fumen, źródło: Legionisci.com

Kosta Runjaić (trener Legii): Za nami ciężkie spotkanie. Graliśmy dobrą piłkę, zresztą tak jak Raków. W efekcie oglądaliśmy mecz na wysokim poziomie. Tak jak się spodziewaliśmy, było to interesujące i atrakcyjne dla kibiców spotkanie. To z pewnością dobra reklama polskiej ekstraklasy.Chcieliśmy opuścić stadion w roli zwycięzców, ale takich prawdziwych zwycięzców. To nie była wymęczona wygrana. To była wygrana w dobrym stylu. To sukces drużyny. Na początku pokazaliśmy dużo zaangażowania. Było też sporo szczęścia, ale myślę, że to było zasłużone zwycięstwo. Raków pokazał, dlaczego jest liderem i dlaczego nie przegrał 21 spotkań w lidze. Byli dobrze przygotowani do tego spotkania. Jednak potrafiliśmy stawić im czoła. Jestem szczęśliwy i dumny ze swojej drużyny. To było świetne wydarzenie, dobra rozrywka. Teraz musimy przygotować się do rywalizacji z KKS-em Kalisz w Pucharze Polski. Dla nich to będzie spore wydarzenie, spotkanie dużej wagi, a dla nas tylko jeden krok do finału.

Strata do Rakowa jest nadal duża. Wiemy, jak punktował Raków, jaką miał serię i można przypuszczać, że zaczną ją na nowo, że nadal będą dobrze grać. Natomiast my wykorzystaliśmy swoją szansę i patrzymy na siebie. Będziemy koncentrować się na każdym kolejnym meczu. Jeśli chodzi o ligę, to na pewno nie wszystko jest od nas zależne, ale również od Rakowa. Zobaczymy, co się wydarzy.

Rzut karny? Nie będę dyskutować z decyzjami arbitrów, nie będę narzekać na sędziów.

SONDAJak oceniasz pracę Kosty Runjaicia na stanowisku trenera Legii?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
mojo jojo - 04.04.2023 / 05:03, *.t-mobile.pl

Pan Kosta to jest MISTRZ!!!

odpowiedz
Wyrwikufel - 02.04.2023 / 10:52, *.vectranet.pl

Ja wohl ich liebe alkohol. Das ist der einen guten Ideen.

odpowiedz
Urs72 - 02.04.2023 / 09:57, *.t-mobile.pl

Gratulacje za Walkę i Zwycięstwo , dla całej Ekipy ,trener , drużyna ,sztab

odpowiedz
loco - 02.04.2023 / 08:40, *.chello.pl

I dalej po niemiecku?

odpowiedz
Anty Kosta - 02.04.2023 / 08:37, *.play-internet.pl

Co by nie mówić Kosta wyciąga wnioski z trenowania Pogoni i meczów z Rakowem.

odpowiedz
Trampek - 01.04.2023 / 22:42, *.125.90

Gratulacje za bardzo ważne zwycięstwo nad liderem e-klapy w dodatku w ładnym skutecznym stylu. Ale jest jedna prośba, myślę, że nie tylko moja ale i wielu innych kibiców LEGII . Oto ona.- Panie trenerze, robisz Pan krzywdę Rosołkowi - w wyniku czego ten człowiek piłkarsko się uwsteczni do tego stopnia ,że będzie musiał przed wcześnie zakończyć karierę. Czy Pan oglądając mecz , zwrócił uwagę na to jaką WARTOŚĆ piłkarską na boisku przedstawia Rosołek ?! Widać było gołym okiem ,że był on bardziej zagubiony na boisku niż ...gajowy na praktyce w ...Puszczy Amazońskiej. Nie jestem pewien , czy w LEGII II było by miejsce dla niego w ...wyjściowym składzie. Proszę , niech Pan nie robi jemu krzywdy i pozwoli grać tam, gdzie znajdą się chętni aby występował u nich.

odpowiedz
Michał - 01.04.2023 / 23:15, *.plus.pl

@Trampek: Rosołek jest jak kiedyś Patryk Mikita.. jak ktoś mówił " kosmita" i dalej Baku Sokołowski Haratin i jeszcze paru naszych. Pozdro

odpowiedz
Michał - 01.04.2023 / 21:55, *.plus.pl

Hładun muss in die Tor bleiben. So das gleiche die ganze Elfe! Alles gute in die nächste Spiel! LG ganze LEGIA WARSZAWA!

odpowiedz
Michał - 01.04.2023 / 21:41, *.plus.pl

Wir gehen weiter Herr Runjaic!!!! Heute war ein der Beste Spiel unsere LEGIA!!!! Jetzt geht los!!!! Jetzt geht weiter so!!!!! Liebe Grüße aus Kołobrzeg!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.