Jordan Majchrzak - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Majchrzak strzela Juventusowi

Fumen, źródło: Legionisci.com

Joel Abu Hanna jest coraz bliżej spadku z Lechią Gdańsk. Tym razem wypożyczony z Legii obrońca wystąpił w przegranym 0-4 meczu z Rakowem Częstochowa. Rękę do możliwego spadku Śląska Wrocław przyłożył również Gabriel Kobylak, który zachował czyste konto w wygranym spotkaniu Radomiaka. Derby Rzeszowa odbyły się bez czynnego udział Nikodema Niskiego i Ramila Mustafajewa. Natomiast Jordan Majchrzak trafił do siatki w przegranym spotkaniu z Juventusem Primavera.

Wypożyczeni legioniści
Bartłomiej Ciepiela (Stal Mielec) - od 90. minuty wygranym 2-1 meczu z Koroną Kielce
Jakub Czajkowski (Wisła Puławy) - do 80. minuty w wygranym 1-0 meczu z KKS Kalisz
Joel Abu Hanna (Lechia Gdańsk) - do 68. minuty w przegranym 0-4 meczu z Rakowem Częstochowa
Maciej Kikolski (Pogoń Siedlce) - 90 minut w wygranym 3-0 meczu z Lechem II Poznań
Gabriel Kobylak (Radomiak Radom) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu ze Śląskiem Wrocław
Jordan Majchrzak (AS Roma Primavera) - do 77. minuty w przegranym 1-2 meczu z Juventusem Primavera. Strzelec bramki w 37. minucie spotkania na 1-1.
Ramil Mustafajew (Stal Rzeszów) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Resovią Rzeszów
Nikodem Niski (Resovia Rzeszów) - nie grał w przegranym 1-2 meczu ze Stalą Rzeszów
Patryk Pierzak (Górnik Łęczna) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z GKS Tychy
Kacper Skibicki (GKS Tychy) - do 75. minuty w wygranym 2-1 meczu z Górnikiem Łęczna