Kosta Runjaić - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Runjaić: Wszystko się zazębiło

Fumen, źródło: Legionisci.com

Kosta Runjaić (trener Legii): W meczu z Pogonią doznaliśmy rozczarowującej porażki. W efekcie cały zespół odczuwał gniew i jednocześnie był skoncentrowany przez cały tydzień. Efekty było widać dziś na boisku, tę energię i styl z jakim chcemy grać od początku. Wiedzieliśmy, że Jagiellonia jest niebezpiecznym zespołem, głównie w ofensywie, bo przecież mają najlepszego strzelca w lidze. I stało się. Straciliśmy bramkę, która w mojej opinii nie była potrzebna."Jaga" próbowała postraszyć, pressować. Jednak zespół zachował spokój i dalej graliśmy zgodnie z założeniami. Zdobyliśmy ładną bramkę z rzutu wolnego, a druga połowa była na bardzo dobrym poziomie. Jestem zadowolony z energii, ze stylu, z odwagi i zaangażowania. To wszystko się zazębiło.

Jestem zadowolony z Blaza Kramera, bo zdobył bramkę po długiej przerwie. Widać było jego reakcję, emocje, jak cieszył się razem z zespołem.

To zwycięstwo potwierdziło nasze drugie miejsce w lidze. To nasz sukces, ale teraz przed nami dwa spotkania. Nasze wyzwanie to zakończyć sezon dwoma zwycięstwami. Chcemy, aby końcówka sezonu była tak dobra, jak większość sezonu. Chcemy zakończyć i cieszyć się u siebie wygraną ze Śląskiem.

WYNIKI SONDYJak oceniasz pracę Kosty Runjaicia na stanowisku trenera Legii?
SUMA GŁOSÓW: 53603
START: 15.07.2022 / KONIEC: 03.06.2023

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.