Młodzież: mecze środowe i czwartkowe

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W środę Legia U14 rozegrała awansem mecz Ekstraligi z Deltą Warszawa. Do przerwy prowadzenie zmieniało się dwukrotnie, ale w II odsłonie grający w nieco przemeblowanym składzie legioniści podkręcili tempo i wygrali 8-3. Z kolei w meczu drużyn z rocznika 2012 znacznie aktywniejsi od pierwszych minut byli gracze Delty. Legia obudziła się w III kwarcie, jednak zawzięcie atakując, mocno wystawiała się na kontry, z czego goście skrzętnie korzystali i kończyli mecz w znacznie lepszych humorach.

Ekstraliga U14: Legia U14 8-3 (3-2) Delta Warszawa 2009
1-0 17 min. Mateusz Strzelecki (as. Piotr Kaniewski)
1-1 24 min. Krystian Krzywicki
1-2 26 min. Mateusz Wieczorkowski b.a.
2-2 29 min. Oskar Maj (as. Mateusz Strzelecki)
3-2 37 min. Mateusz Strzelecki (karny na Franciszku Stępniewskim)
4-2 48 min. Mateusz Strzelecki (z dystansu)
5-2 57 min. Fabian Mazur (as. Igor Brzeziński)