fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Plus500 na dłużej z Legią

Woytek, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa przedłużyła umowę z dotychczasowym sponsorem głównym klubu. Stołeczny klub współpracuje z Plus500 od 3 lat, aktualna umowa wygasała wraz z końcem tego sezonu. Obie strony zdecydowały się na kontynuowanie współpracy przez kolejne dwa lata z opcją przedłużenia o jeszcze jeden rok.Logo Plus500 pozostanie na głównym miejscu na meczowej koszulce. W połowie lipca klub zaprezentuje nowy wzór koszulki wyjazdowej.

- Przedłużenie umowy z tak prestiżowym sponsorem jak Plus500 to świetna wiadomość w kontekście planów rozwojowych klubu oraz dowód na wiarygodność i atrakcyjność Legii Warszawa jako wiodącej marki sportowej w Polsce. Dziękujemy za dotychczasową, profesjonalną współpracę i plan wspólnego działania na przyszłość. Cieszymy się również, że Legia jest w gronie trzech klubów w Europie, które zostały wybrane przez firmę Plus500 jako strategiczni partnerzy w obszarze sportu oraz doceniony został nasz potencjał sponsoringowy i komercyjny - mówi wiceprezes zarządzający Legii Warszawa Marcin Herra.


Firma Plus500 to czołowy internetowy broker kontraktów CFD (kontrakty różnicy kursowej) notowany na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Od stycznia 2015 roku jest głównym sponsorem hiszpańskiego klubu Atletico Madryt, a w czerwcu br. rozpoczęła współpracę z mistrzem Szwajcarii, BSC Young Boys.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.