Szternel
Witkowski
Sędzia główny

Za dużo błędów

Siatkarze Legii przegrali dziś na Pradze bardzo ważne spotkanie z Lechią Tomaszów Mazowiecki 0-3. Pierwsze dwa sety zakończyły się niewielkimi wygranymi gości - do 23 i 22. W ostatniej partii podopieczni Wojciecha Szczuckiego przegrali aż 17-25. Kolejny mecz legioniści zagrają w najbliższy piątek z AS Białołęka. Początek meczu o 19:45 w hali przy Strumykowej.

Autor: Redakcja

Pomeczowe wypowiedzi

Wojciech Szczucki (trener Legii): "Żałujemy, że ten mecz się tak potoczył, bo wcale to źle nie wyglądało w pierwszym i w większości drugiego seta. Natomiast gdzieś tam nam emocje uciekły w kilku momentach i zamiast te trudne momenty przetrwać, odwrócić się, popełniliśmy błędy seriami i tu wyszło doświadczenie Tomaszowa, że taki a nie inny wynik u siebie pojawił się na tablicy."

Maciej Olenderek (libero Legii): "Popełniliśmy dużo błędów. Może jest to spowodowane tym, że dopiero skończył się okres świąteczny? Myślę, że niedługo będzie lepiej i z Białołęką już może wygramy.

Autor: Młody NZN

W sobotę 9 stycznia o godzinie 15, siatkarze Legii rozegrają pierwsze tegoroczne spotkanie ligowe. Legioniści w hali przy Kowieńskiej zmierzą się z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Jak pokazuje tabela po 14. kolejkach, a także terminarz chociażby najbliższej kolejki, to bardzo istotne spotkanie dla podopiecznych trenera Wojciecha Szczuckiego. Liczna widownia i głośny doping będzie szalenie potrzebny naszej drużynie. Zapraszamy na Pragę!