11. Małek
13. Borkowski
Sędzia główny Bajorek, Kułak, Makowski

Zabrakło walki

Nie udało się siatkarzom Legii powiększyć swojego dorobku punktowego w meczu z Ósemką Siedlce. Legioniści wygrali wprawdzie pierwszego seta 25-23, ale w połowie drugiego seta stanęli i po kilku nieudanych zagraniach przestali wierzyć w końcowy sukces. To spowodowało przegrane w drugim i trzecim secie po 16-25. W czwartej odsłonie przy stanie 3-8 drużyna Wojciecha Szczuckiego pozbierała się i doprowadziła do wyrównania (po 10), ale w końcówce nie wykorzystała setbola, po zaciętej walce przegrała seta 27-29, a cały mecz zakończył się wynikiem 1-3.

Dodatki

Jeszcze nie wszystko stracone!

W sobotę o godzinie 18, siatkarze warszawskiej Legii zagrają po raz ostatni w rundzie zasadniczej przed własną, oby liczną, publicznością. Na Pragę przyjedzie zespół Ósemki Siedlce, prowadzony przez byłego szkoleniowca Legii - Macieja Nowaka. Warszawska drużyna cały czas zachowuje matematyczne szanse na zajęcia szóstego, "bezpiecznego" miejsca.

Jednak realnie patrząc na układ dwóch ostatnich kolejek, bardziej prawdobodobna jest walka o siódme miejsce, które w fazie play-out gwarantuje walkę z teoretycznie słabszymi KKS Kozienice.

Jednak aby przeskoczyć w tabeli AZS UW konieczne są zdobycze punktowe już w najbliższym meczu. Dla siatkarzy Legii sobotnia potyczka to również okazja do rewanżu przed własną publicznoscią za ostatnią, dotkliwą porażkę z Lechią Tomaszów.

Na Kowieńska wybiera się grupa kibiców Ósemki Siedlce. Miejmy nadzieję, że również sympatycy Legii w ramach akcji "Pełna Hala" pokażą się w konkretnej liczbie, dzięki czemu zespół gospodarzy będzie miał znaczące wsparcie z trybun. Już dziś zapraszamy na to ciekawie zapowiadające się widowisko!

Autor: Redakcja